Лупа

Лупа

Лупа зустрічається приблизно у 50% населення.

лупа

Можливо, ви часто бачили рекламні ролики, що демонструють неприємний вигляд лупи на темному волоссі або одязі. Лупа – це лусочки зі шкіри голови. Декілька лусочок можуть залишитись непоміченими, але велика кількість викликає занепокоєння.

Більшість людей, які стикаються з проблемою лупи, насправді не страждають на сухість шкіри голови. Існує помилкова думка, що нехтування регулярним миттям голови запобігає сухості шкіри голови. Люди часто вважають, що миття пошкоджує волосся та псує зачіску. Однак, насправді, луска з брудної голови накопичується, утворюючи надмірну лупу.

На шкірі голови розташовані фолікули з активними сальними залозами, які виробляють велику кількість жиру. Цей природний процес може спричиняти накопичення жиру та лусок, якщо не підтримувати належну гігієну волосся. Регулярне миття голови допомагає контролювати цей процес, зменшуючи кількість лупи та зберігаючи здоров’я вашого волосся.

Квероксал шампунь видаляє лупу та її причини.

Причини лупи

Свербіж шкіри голови може бути викликана багатьма причинами. 

Частою причиною появи лупи є захворювання під назвою себорейний дерматит. Цей стан може викликати свербіння, лущення, висип на шкірі, у вухах, на верхніх повіках, бровах, лобі, а іноді і на середній частині грудної клітки та спині.

Слід звернутися до лікаря, якщо шампуні від лупи не допомагають, може виникнути потреба застосування засобів з місцевими стероїдами або протигрибковими препаратами.

Роль грибка Malassezia у появі лупи є істотною, але оскільки вони є нормальними компонентами мікробіома шкіри, механізм захворювання невідомий.

Себорейний дерматит може бути схожим з контактним дерматитом, атопічним дерматитом та псоріазом. Щоб диференціювати ці стани, необхідно оцінити всю шкіру пацієнта, і, в окремих випадках, може знадобитися біопсія шкіри для діагностики. У пацієнтів із ослабленим імунітетом часто спостерігається виражена себорея.

Шампунь від лупи

Лупу можна контролювати за допомогою спеціальних шампунів. Шампуні проти лупи містять різні компоненти, які корисні для зменшення запалення та себореї. Вони включають протигрибкові компоненти, саліцилову кислоту, сульфід селену, екстракт смоли та цинк.

Використовувати лікувальний шампунь не складно. Нанесіть невелику кількість шампуню на долоню та енергійно утріть його у вологе волосся. Потім акуратно помасажуйте шкіру голови кінчиками пальців. Шампунь повинен залишатися на шкірі голови близько п’яти хвилин, потім повністю змивається.

Кошик