Губи

Губи

губи

Кажуть, що очі – це дзеркало душі. Обличчя, губи та шкіра це також дзеркало — уважно вдивляючись у риси обличчя, можна помітити подробиці здоров’я.

Ранка на губах навколо рота, це може бути герпес, який викликається вірусом герпесу 1 типу. Герпес зустрічається дуже часто. Вважається, що в усьому світі двоє з трьох дорослих у віці до 50 років мають цей вірус, який час від часу з’являтиметься протягом усього життя.

Симптоми герпесу в ротовій порожнині зазвичай слабкі. Однак у тих, у кого імунна система слабка, симптоми можуть бути більш серйозними і з’являтися частіше.

Тріщини та потріскані губи. Холодна зима і сухе повітря може викликати тріщина на губах. Однак це також може бути ознакою чогось більш серйозного. Іноді тріщини на губах вказують на зневоднення, що може викликати запаморочення, втому.

Також тріщини на губах можуть свідчити про алергічну реакцію на ліки. Червоні запалені виразки в куточках рота, потріскані губи можуть говорити про стан, який викликаний інфекцією. В інших випадках це може бути ознакою екземи, особливо для тих, хто носить зубні протези.

суха шкіра голови

Суха шкіра голови – це не медичний термін, і його не слід використовувати для опису будь-якого захворювання, пов’язаного з надмірним утворенням лепу у волоссі.

шампунь від лупи

Деякі люди нехтують регулярним миттям голови, вважаючи, що це призводить до сухості шкіри голови. Вони впевнені, що миття пошкоджує волосся та псує зачіску.

медетікс

Псоріаз шкіри голови. Слід розуміти, що лущення відбувається не через сухість, а через надмірну продукцію рогового шару шкіри голови. 

Кошик