cropped-медетикс-горизонтальный-пнг.png

Шампунь при псоріазі шкіри голови

квероксал шампунь
349.00
Квероксал шампунь для шкіри голови з ознаками лущення та свербіння.....
Оцінено в 5.00 з 5

Квероксал шампунь при псоріазі шкіри голови

Ознаки псоріазу шкіри голови:

Рясна лупа

Потовщення шкіри

Свербіж

Лущення шкіри

Втрата волосся

Шампунь від псоріазу шкіри голови

Псоріаз – це хронічне захворювання шкіри, яке характеризується збільшеною швидкістю поділу клітин епідермісу та запаленням. Однією з найбільш поширених форм псоріазу є псоріаз шкіри голови. Лікування цієї проблеми вимагає комплексного підходу, включаючи зовнішні засоби, такі як шампуні. Останнім часом з’явилися шампуні з активними компонентами, спрямованими на поліпшення стану шкіри при псоріазі, одним з яких є Квероксал шампунь.

Комплексна дія

4 активних компоненти

ЛУЩЕННЯ

1. ОКТОПІРОКС:

має широку протигрибкову та протимікробну активність, сприяє усуненню причини утворення лупи та протидіє утворенню нової лупи, робить шкіру голови чистою, без свербіння.

2. САЛІЦИЛАТ НАТРІЮ:

має протизапальний, анальгезуючий ефекти застосовується як дерматологічний, антисептичний та кератолітичний засіб.

СВЕРБІННЯ

3. КВЕРЦЕТИН:

може служити біологічно активною речовиною проти симптомів дерматиту, псоріазу, завдяки протизапальній, антигістамінний та антиоксидантній активності. 

4. МЕНТОЛ:

природний компонент володіє заспокійливими та відволікаючими властивостями, зменшує зуд має приємний аромат.

Враховуючи комплексу дію компонентів, Квероксал шампунь може бути рекомендований для догляду за шкірою голови при станах, які супроводжуються свербінням та лущенням: псоріаз волосистої частини шкіри голови, себорейний дерматит шкіри голови, лупа.

Спосіб застосування та дози:

шампунь.png
Квероксал шампунь слід наносити на мокру шкіру голови, ретельно втираючи в уражені ділянки.
годинник.png
Залишити діяти 10 хвилин, дати змогу компонентам шампуню проникнути у верхній шар шкіри голови.
душ.png
Змити достатньою кількістю води.

Висушити волосся, як завжди. Варто звернути увагу, використання приладів для швидкої сушки волосся, таких як фен, може призвести до додаткового пересушування шкіри голови та загострення наявних симптомів.


Режим дозування може залежати від тяжкості стану шкіри голови:

  • При сильно виражених симптомах свербіння та лущення, наприклад загострення проявів псоріазу шкіри голови, варто мити голову з використанням шампуню Квероксал щодня протягом тижня, в подальшому використовувати 2-3 рази на тиждень до зниження інтенсивності або зникнення симптомів.
  • При лупі використовувати як звичайні шампуні, але не рідше ніж 2-3 рази на тиждень.
  • При повторному прояві, чи загостренні проявів, курс використання шампуню можна повторювати. 

Багаторічні дослідження та клінічний досвід підтверджують ефективність компонентів Квероксал шампуню у зменшенні симптомів псоріазу шкіри голови. Пацієнти, які використовували цей шампунь, зауважили помітне полегшення від свербіння, запалення та лущення.

Окрім цього, активні компоненти шампуню працюють на кореневу причину псоріазу, сповільнюючи швидкість поділу клітин та зменшуючи їх надмірну активність. Це призводить до зменшення видимості плям, полегшення симптомів та покращення загального стану шкіри голови.

квероксал шампунь
349.00
Квероксал шампунь для шкіри голови з ознаками лущення та свербіння.....
Оцінено в 5.00 з 5

КВЕРОКСАЛ ШАМПУНЬ – КОСМЕТИЧНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ШКІРИ ГОЛОВИ З ОЗНАКАМИ ЛУЩЕННЯ ТА СВЕРБІННЯ. ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ З ВИКОРИСТАННЯ ТА ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

ТУ У 20.4-43961492-001:2020

Кверцетин, природний поліфенольний флавоноїд, який зазвичай міститься у фруктах та овочах, широко відомий своєю сильною протизапальною та антиоксидантною активністю, тому його потенційно можна застосовувати проти, дерматиту, псоріазу та старіння шкіри. (1)

Результати досліджень показали, що кверцетин може значно знизити бали PASI, знизити псоріазоподібні ураження та пом’якшити гістопатологію (2)

☎ +380665395006

будні з 9:00 до 17:00

Copyright © 2024 Medetics

Для максимального ефекту

квероксал скраб

Квероксал скраб

Скраб для шкіри голови з ознаками лущення та свербіння

2 думки про “Queroxal shampoo”

Залишити коментар

Кошик