Збільшення губ

Збільшення губ

збільшення губ

Косметичні процедури для збільшення губ

Отже, бажання покращити зовнішній вигляд губ?  Хороша новина полягає в тому, що є багато варіантів для покращення зовнішнього вигляду губ. Методи для збільшення губ також зменшують зморшки навколо губ.

Кому варто утриматися від процедури збільшення губ?

Загалом у вас повинно бути хороше загальне здоров’я. Не рекомендується збільшення при наступних станах:

  • Поточний герпес
  • Деякі захворювання, такі як цукровий діабет
  • Будь-які рубці на губах
  • Проблеми зі згортанням крові

Як і будь-яка інша косметична хірургія, збільшення губ вимагає великої відповідальності. Після вибору лікаря, та консультації з ним, разом вирішите, який варіант найкраще відповідає вашим потребам.

Як і при будь-якій медичній процедурі, необхідно повідомити лікаря про наявність алергії та ліки, які ви приймаєте, та інші наявні захворювання. Деякі захворювання, такі як цукровий діабет , можуть збільшити ризик на ускладнення. Куріння, також може бути ускладнюючим фактором.

Ін’єкції для збільшення губ

Лікар косметолог може використовувати місцеву анестезію (знеболюючий засіб, що наноситься безпосередньо на губи) для ін’єкцій. Процедури проводяться амбулаторно в кабінеті лікаря або в косметологічному центрі.

Деякі варіанти ін’єкцій:

Оскільки існує ризик алергічної реакції, тому краще, щоб лікар зробив тестову дозу, перш ніж перейти до повної дози.

Синтетичний матеріал, який наповнює губи. Оскільки він синтетичний, має вищий ризик виникнення алергічної реакції на нього, ніж на ін’єкцію колагену або жиру , але ефект триває довше, ніж будь-який інший.

Ін’єкція власного колагену, отриманого з іншого місця на вашому тілі. Немає ризику алергічної реакції, однак результати лише тимчасові. Це може бути актуально для людей, які не готові до постійного результату.

Жир з стегон або живота можна ввести в губи. Немає ризику алергічної реакції, і  можна досягти стійких результатів. Його також можна імплантувати хірургічним шляхом. При збільшенні ваги тіла, губи також можуть збільшитися, оскільки жирові клітини збільшиться.

Матеріал, створений з натуральних речовин, відомих як гіалуронова кислота . Немає ризику зараження, але знадобляться повторні процедури для підтримки результату, оскільки це лише тимчасове рішення.

 

Гель який містить гіалуронову кислоту біологічно розкладається, тому тіло поглине його протягом приблизно шести місяців після ін’єкції.

 

Імплантація губ та операції

Процедура проводиться під місцевою анестезією. Процедура може тривати до двох годин у кабінеті лікаря або в амбулаторії, залежно від складності.

 

Скільки часу триватиме відновлення після збільшення губ?

Після Імплантації губ та операції, відновлення може тривати до двох тижнів після операції.

Обговоріть з лікарем, скільки часу знадобиться для відновлення. Знадобиться не менше трьох днів для відновлення. При фізичній активності, доведеться утриматися від  занять спортом протягом кількох днів після ін’єкцій і, можливо, протягом кількох тижнів після хірургічних імплантатів.

 

Які ризики та ускладнення збільшення губ?

Як і будь-яка операція, є ризики та ускладнення. Можуть виникнути алергічні реакції на імплантати або алергічна реакція на анестезію.

Може виникнути кровотеча або затвердіння імплантату, що може вимагати видалення імплантату. Також існує ризик інфікуватися або, можливо, навіть ушкодити нерви в деяких випадках. Дуже важливо, обговорити будь-які проблеми з лікарем перед операцією та повідомляли лікаря про будь-які наявні захворювання, які можуть спричинити подальші ускладнення.

 

Після збільшення губ зверніться до лікаря, якщо:

  • Ви відчуваєте сильний набряк
  • У вас з’являється лихоманка

Що викликає пухирі на губах?

Пухирі на губах можуть бути викликані багатьма різними причинами і можуть варіюватися від легких до дуже серйозних.

суха шкіра голови

Суха шкіра голови – це не медичний термін, і його не слід використовувати для опису будь-якого захворювання, пов’язаного з надмірним утворенням лепу у волоссі.

медетікс

Псоріаз шкіри голови. Слід розуміти, що лущення відбувається не через сухість, а через надмірну продукцію рогового шару шкіри голови. 

Кошик